Aile Birleşimi Vize İşlemleri

Öğrencilerimizin kurstan sonrada yanındayız! Bünyemizde bulunan noter onaylı yeminli tercümanlarımızla konsolosluk için tercüme edilecek tüm evraklarla ilgili Mersin Almanca Kursu olarak danışmanlık hizmeti ve tercüme hizmeti sunmaktayız. Daha fazla bilgi için Mersin Almanca Kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Aile Birleşimi Konsolosluk Vize İşlemleri

İş birliklerimizle kurstan sonra konsolosluk işlemleriyle de yanınızdayız! Aile birleşimi vizenizin hemen sonuçlanabilmesi de doğru bir başvuru ve eksiksiz hazırlanmış başvuru dosyasıyla ancak mümkündür. Mersin Almanca Kursu olarak iş birliği bulunan partnerlerimizle Almanya Aile Birleşimi konsolosluk işlemlerinizi baştan sona kadar dosyanızı hazırlatıyoruz. Size sadece randevunuza gitmek kalıyor! Daha fazla bilgi için Mersin Almanca Kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

VİZE HUKUKİ DANIŞMANLK

Vize sürecinde karşılaşabileceğiniz her türlü zorluklarda hukuki işbirliklerimizle yanınızdayız! Unutulmamalıdır ki ; vize başvuruları hukuki dayanağı olan işlemlerdir bundan dolayı hatalı başvurularda konsolosluktan red cevabı alınabilmektedir. ! Daha fazla bilgi için Mersin Almanca Kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

MERSİN ALMANCA KURSU

Share this content: